برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش طرح خشتی

فرش ماشینی طرح خشتی یکی از زیباترین فرش های ماشینی کاشان که از فروش بالایی نیز برخوردار بوده و با انواع دکوراسیون منزل تطبیق خوبی خواهد داشت
نمایش 1 تا 24 (از 24 محصول)

نقشه فرش طرح خشتی بدین صورت است که در سرتاسر فرش ، خشت ها و یا اشکال هندسی مستطیلی و یا مربعی شکل وجود دارد که در داخل این خشت های هندسی شکل ، گل و طرح های زیبا به کار رفته است ک توسط طراحان زبر دست و خبره ایرانی طراحی شده است . افرادی که خواهان طرح های سنتی و اصیل و قدیمی  هستند می توانند از این طرح زیبا بهره مند شوند .
این فرش سنتی زیبا در کارخانه های تولیدی کاشان ، با کیفیت عالی تولید می شود . کارخانه فرش کاشان این طرح زیبا را به صورت فرش 1500 شانه ، 1200 شانه ، 700 شانه و به صورت ساده و گل برجسته تولید می کند . این کارخانه  گلیم فرش طرح خشتی را نیز تولید کرده است و بدین صورت افراد می توانند از این گلیم فرش در آشپزخانه و اتاق خواب منازلشان استفاده کنند . فرش 700 شانه طرح خشتی که دارای ضخامتی عالی  و استاندارد است برای اتاق نشیمن مناسب است .
برای خرید فرش طرح خشتی می توانید به وب سایت فرش کاشان که فروشگاه آنلاین کارخانه فرش کاشان است مراجعه کنید و این طرح زیبا را در شانه و تراکم های مختلف ببینید و نسبت به سفارش آن به صورت حضوری ویا آنلاین اقدام کنید . تمامی طرح های این فروشگاه به قیمت درب کارخانه وبه قیمت عمده به فروش با ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه به فروش می رسد . 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه