برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش طرح گلفرنگ

انواع فرش ماشینی طرح گلفرنگ کاشان یکی از زیباترین نقشه های فرش ماشینی و موافق با همه سلیقه ها
نمایش 1 تا 4 (از 4 محصول)
کد فرش : 10167054

در بافت فرش طرح گلفرنگ از لچک در بافت استفاده نمی شود و استفاده از ترنج در این فرش به صورت گل های بافت این فرش طراحی می شود . فرش طرح گلفرنگ که  همانند به فرش طرح افشان می باشد نیز مورد پسند همه خریداران قرار گرفته است . ریز بافتی و شلوغی که به دلیل به کار رفتن گلهای فرش طرح گلفرنگ استفاده می شود انتخاب این فرش را برای همه منازل چون منازل با وسعت کوچک یا بزرگ مناسب کرده است . البته این دسته از فرش به لحاظ ریز بافتی حاصل از بافت با تعداد شانه برابر 1200 این فرش را به فرش دستبافت گونه مبدل ساخته است .
 بافت
فرش طرح گلفرنگ در فروشگاه فرش کاشان به  صورت گل برجسته ارائه می شود که بهترین انتخاب برای پذیرایی های لوکس و کم تردد می باشد .
فروشگاه فرش کاشان در زمینه ارائه فرش طرح گلفرنگ نیز توانسته به نیاز خریداران این طرح پاسخ گو باشد به طوری که در صدد جلب رضایت خریدارن تولیدات خود را به صورت بالاترین کیفیت عرضه می نماید . بافت
فرش طرح گلفرنگ در فروشگاه فرش کاشان با جدیدترین فناوری ها و بهترین متریال خام بافته می شود که سبب بالا رفتن کیفیت فرش طرح گلفرنگ می شود .
برای مشاهده و خرید فرش با طرح گلفرنگ می توانید از وب سایت اینترنتی فرش کاشان که امکان دسترسی سریع و آسان محصولات خود را برای خریداران در نظر گرفته است مراجعه نمایید و با هماهنگ ساختن با واحد پشتیبانی در این فروشگاه به خرید بپردازید . 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه