برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۷/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش 24 متری

سفارش فرش ماشینی با ابعاد سفارشی
نمایش 1 تا 5 (از 5 محصول)
کد فرش : S101205
کد فرش : S101204
کد فرش : S101203
کد فرش : S101202
کد فرش : S101201

نام دیگر فرش های 24 متری ، فرش های یکپارچه است که با سایز 6*4 متر بافته می شوند . بافت این فرش های بزرگ ، نیازمند دستگاه های پیشرفته و مدرن است که بر خلاف فرش های دوختی که به صورت چند تکه بافته می شوند و در آخر به هم متصل می شوند این فرش های با ابعاد بزرگ ، به صورت یکپارچه و یکدست هستند .
امروزه با توجه به کم شدن متراژ خانه ها ، همچنان فرش های بزرگ و یکپارچه تقاضای بسیار دارند و از آن ها در اماکن مذهبی ، سمینارها ، تالارها و پذیرایی های بزرگ استفاده می کنند .
قیمت فرش های 24 متری بر اساس شانه و تراکم و نوع الیاف متفاوت است . فرش های 24 متری آکریلیک ، گرانتر از محصولات پلی استر است . کارخانه فرش کاشان تمامی محصولات 24 متری را با الیاف آکریلیک هیت ست شده و به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 تولید می کند . پرزدهی فرش های آکریلیک کمتر از دیگر االیاف است و مقاومت و طول عمر بالاتری دارند . تعویض فرش های 24 متری کاری سخت و هزینه بر است از این روز به مشتریان عزیز توصیه می شود که از محصولات 24 متری آکریلیک بهره مند شوند.
کارخانه فرش کاشان این فرش های سفارشی را در طرح ها و نگاره های بسیار زیبا و در رنگبندی متفاوت به قیمت درب کارخانه تولید و عرضه می کند . خرید اینترنتی فرش های 24 متری از طریق وب سایت فرش کاشان و خرید حضوری از طریق مراجعه به کارخانه فرش کاشان فراهم است .
تمامی فرش های بزرگ پارچه این کارخانه ، با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی می باشد .

 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه