برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فروش فرش ماشینی ارزان

فرش ماشینی ارزان

اگر قصد دارید که فرش ماشینی را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 03155443197-03155443195 و 09133602885 تماس بگیرید .
این باور بین مردم وجود دارد که هر جنس ارزان قیمتی بی کیفیت می باشد و هر جنسی که دارای قیمت بالایی باشد از کیفیت بالا تری بر خوردار است . این باور می  تواند غلط می باشد  . زیرا وجود دارند فرش های ماشینی ارزان قیمتی که دارای کیفیت بالایی هستند . برای خرید این نوع فرش ها ابتدا باید به فروشگاه های آنلاین و یا کارخانه ها مراجعه نمایید و در آن جا به مقایسه قیمت ها بپردازید . زیرا در این مکان ها ، فرش های ماشینی با کیفیت بالا به دلیل فروش بی واسطه و عرضه ی مستقیم ، دارای قیمت ارزانی هستند . شهر کاشان به عنوان مهد تولید فرش ماشینی در جهان شناخته شده است . زیرا در این شهر تعداد تولید کننده ها  کارخانه های تولید فرش ماشینی بسیار بالا می باشد . و این باعث شده است که حس رقابت میان آن ها بر قرار شود و فرش های ماشینی با بالا ترین کیفیت و ارزان تری قیمت به فروش می رسد .
تعدادی از تولید کنندگان فرش ماشینی در کاشان ، فروش فرش ماشینی را به روش مستقیم ارائه می کنند . این تولید کنندگان محصولات خود به جای فروش در نمایشگاه به صورت مستقیم از کارخانه به فروش می رسد و یا این که محصولات خود در فروشگاه های آنلاین به فروش می رسانند .
ویژگی های فرش های ماشینی ارزان قیمت
فرش های ماشینی بسته به کیفتی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند . فرش های ماشینی که دارای کیفیت پایین می باشند بازهم دارای عمرچند سال می باشند و ممکن است از ویژگی های یک فرش خوب را کم تر داشته باشد . این ویژگی ها عبارتند از : شانه ، نقشه ، تراکم ، رنگ و غیره . در ادامه تک تک این ویژگی ها را برای فرش های ارزان قیمت مورد بررسی قزرار می دهیم .
تراکم فرش های ماشینی ارزان قیمت :
در فرش های ماشینی ، تراکم یکی از مهمترین ویژگی هایی است که در قیمت فرش ها تاثیردارد . هر چه در یک فرش تراکم افزایش یابد قیمت آن نیز افزایش می یابد . البته این نکته نیز قابل زکر است که هر چه تراکم افزایش یابد زیبایی و ظرافت فرش نیز افزایش می یابد . همانطور که متوجه شدید تراکم با قیمت رابطه ی مستقیم دارد . منظور از تراکم تعداد گره هایی می باشد که در یک متر از عرض فرش قرار دارد . و هر چه این تعداد گره ها افزایش یابد حجم نخ بکار رفته در آن و وزن آن بالا تر می رود . در هنگام خرید فرش ماشینی تنها به تراکمی که در برچسب پشت فرش قرار دارد اکتفا نکنید و برای اطمینان از آن خود با یک آزمایش ساده از صحت آن اطمینان حاصل نمایید .
رنگبندی فرش های ماشینی ارزان :
فرش های ماشینی دارای رنگ بندی و طرح های متنوع جذابی هستند که هر کدام از این رنگبندی ها به مناطق مختلفی از کشور مر بوط می شود . و این رنگبندی بر اساس فرهنگ و آداب و رسوم آن منطقه است . قیمت فرش ها ماشینی با تعداد رنگ بکار رفته در آن دارای رابطه ی مستقیمی می باشد به این صورت که هر چه تعداد رنگ بکار رفته در فرش ماشینی بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود و برعکس .
نقشه فرش های ماشینی ارزان قیمت :
یکی دیگر از ویژگی ها مهم که سبب تمایز قیمت بین محصولات می شود  نقشه و طرح بکار رفته در آنهاست . فرش های ماشینی که دارای نقشه ها و طرح های از مد افتاده هستند نسبت به فرش های ماشینی با طرح های به روز دارای قیمت پایین تری می باشد یعنی شما می توانید با این روش ، فرش های با کیفیت را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید .
الیاف فرش های ماشینی ارزان قیمت :
امروزه برای خرید فرش ماشینی بهتر است که درباره فرش های پلی استر و اکریلیک نکانی را بدانید به همین منظور به نکات زیر توجه کنید .
الیاف اکریلیک دارای سر نخ های دانه اناری و واضح می باشند و شما می توانید با دقت کردن در آن ها به این نکته پی ببرید .
الیاف های اکریلیک در برابر حرارت بسیار مقاوم می باشند . به صورتی که گرمای یک اتو و یا یک قابلمه داغ را به مدت 5 دقیقه تحمل می کند بدون این که تغییر رنگ و یا سوختگی در آن ها ایجاد شود.
الیاف اکریلیک از برگشت پذیری بالایی برخوردار می باشد .
فرش های ماشینی پلی استر نسبت به فرش های  ماشینی اکریلیک دارای قیمت پایین تری می باشند .
برای تشخیص الیاف اکریلیک می توانید بر روی فرش دست بکشید اگر نخ ها به صورت دانه دانه از زیر دست شما عبور کردند بدانید که این فرش ، اکریلیک می باشد .
از خرید فرش های ارزان قیمت پلی استر و پلی پروپلین خودداری کنید چون پرزدهی بالایی دارند و بعد از چندسال پاخور شدن ، کیفیت و ماهیت خود را از دست می دهند .
تعداد شانه فرش ماشینی ارزان قیمت : برای بافت فرش های ماشینی از دستگاه های بافنده متفاوتی استفاده می شود . هر کدام از این دستگاه ها  نسبت به روز بودشان قادر به بافت فرش هایی با تعداد شانه بیشتر می باشند . هر چه تعداد شانه در یک فرش افزایش یابد مانند تراکم تعداد گره و وزن فرش نیز افزایش می یابد . شانه به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض فرش زده می شود گفته می شود . برای پی بردن به تعداد شانه های فرش می توانید یک سانتی متر از آن را در نظر بگیرید و تعداد گره ای موجود در آن سانتی متر را بشمارید برای مثال اگر فرش شما 1000 شانه باشد باید در این یک سانتی متر 10 گره وجود داشته باشد . تعداد شانه با قیمت فرش دارای رابطه مستقیم می باشد هر چه تعداد شانه در یک فرش ماشینی کم تر باشد آن فرش ارزان تر خواهد بود .
مشخصات فرش های ارزان قیمت باکیفیت
همانطور که گفته شد خرید هر فرش ارزان قیمتی منطقی نیست . اعتبار کارخانه و شرکت تولید کننده یک اصل مهم است . کارخانه های فرش ماشینی که رزومه و اعتبار بالایی دارند به عرضه محصولات بی کیفیت نمی پردازند . محصولات آن ها با عنوان برند فرش به فروش می رسد . پس این تولید کنندگان برای نگه داشتن جایگاه والای خود در نزد مردم محصولات بی کیفیت را عرضه نمی کنند .
از واسطه گران و مغازه داران خرید نکنید . این فروشندگان از آنجایی که تولید کننده نیستند محصولات را از کارخانه مورد نظر خریداری می کنند و آن را با واسطه به مشتری می دهند . خرید از کارخانه فرش و خرید اینترنتی از تولید کننده ، بهترین نوع خرید فرش ارزان قیمت است . افراد با خرید بدون واسطه می توانند فرش های با شانه و تراکم بالا را به صورت ارزان قیمت خریداری کنند .
محصولات با شانه و تراکم بالا از جمله 1500 شانه ، 1200 شانه و 1000 شانه جز گرانقیمت ترین ها هستند . ولی خریدار اگر مکان و مرکز خرید را درست انتخاب کند می تواند این محصولات را با قیمتی ارزانتر از بازار فرش خریداری کند . فروشگاه فرش کاشان ، فرش های لوکس و زیبا را ارزانتر از دیگر کارخانه ها عرضه می کند . توجه به مشخصات فرش در وب سایت فروشگاه فرش کاشان ، خریدار را از این موضوع مطلع می سازد که پایین بود قیمت فرش های ماشینی به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه است نه بی کیفیت بودن و استفاده از الیاف نامرغوب .
فروشگاه فرش کاشان عرضه فرش های بدون پرز و ضد حساسیت ، با شانه و تراکم بالا و با طرح و نگاره های زیبا را به دلیل ارتباط مستقیم با خریدار ارزان عرضه می کند .
ارزانترین فرش های ماشینی
بسیاری از خریداران هستند که به دنبال فرش های خیلی ارزان هستند . آن ها فرش های ارزان را برای مکان های عمومی ، جاهای پررفت و آمد می خواهند . به این افراد فرش های 500 شانه ارزان قیمت کاشان و فرش های طرح های 700 شانه ارزان پیشنهاد می شود . زیبایی و ظرافت این محصولات کمتر می باشد ولی به دلیل ضخامت بالا و بافته شده با الیاف ضخیم برای مکان های پررفت و آمد مناسب است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه