برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۷/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» قیمت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550

قیمت فرش ماشینی 700 شانه

در این دوران بالا رفتن قیمت فرش های  ماشینی به دلیل گران شدن مواد اولیه ، خرید فرش های 700 شانه تراکم 2550 بیشتر از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه شده است . دلیل اصلی خرید ، قیمت فرش های 700 شانه تراکم 2550 می باشد که نسبت به دیگر محصولات دستبافتگونه معتدل تر است . زیبایی و کیفیت این فرش های پرفروش در کنار قیمت مناسب آن ها ، از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات آن ها می باشد .
برای دیدن انواع قیمت فرش های 700 شانه کاشان کلیک کنید .
انواع فرش ماشینی 700 شانه
بهترین نوع فرش های 700 شانه ، محصولی است که با تراکم 2550 بافته شود . این محصول که از نوع واقعی بوده است نسبت به فرش های 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه از  کیفیت و زیبایی بالاتری برخوردار است .
فرش های  هفتصد شانه ، دارای 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش است که با دستگاه HCPX2 بافته می شود .
در فروشگاه فرش کاشان ، فرش های 700 شانه 8 رنگ ، فرش های 700 شانه 10 رنگ و فرش های 700 شانه 12 رنگ موجود است که قیمت این محصولات با بالا رفتن تعداد رنگ بیشتر می شود . محصولات 12 رنگ از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با محصولات 8 رنگ ندارند و تنها تفاوت آن ها در زیبایی بیشتر آن هاست .
زیباترین طرح های فرش ماشینی به صورت 700 شانه تراکم 2550  تولید می شود . طرح زیبای نسترن از جدیدترین فرش ماشینی 700 شانه است که با تراکم 2550 تولید می شود .
از میان تمامی محصولات 700 شانه ، بهترین نوع ، فرش های آکریلیک 700 شانه می باشد که هم از نظر زیبایی و هم از نظر کیفیت  عالی است . محصولات پلی استر و پلی پروپلین 700 شانه ، دارای پرزدهی فراوانی می باشند و حساسیت زا هستند . محصولات 700 شانه آکریلیک ، بسیار زیبا هستند و در برابر انواع شوینده ها ، پاخور شدن ها مقاوم هستند و با نور خورشید و حرارت های  مستقیم و غیر مستقیم تغییر شکل و ماهیت نمی دهند .
برای خرید فرش 700 شانه با قیمت مناسب به سایت فرش کاشان مراجعه کنید
زیباترین طرح های سنتی در کارخانه فرش کاشان به صورت 700 شانه تولید می شود . متنوع ترین فرش های 700 شانه با قیمت مناسب ارائه می شود .  عکس فرش های 700 شانه در متنوع ترین طرح ها و در رنگ های مختلف در این وب سایت موجود است .
قیمت فرش های 700 شانه در این کارخانه به قیمت تولیدی و درب کارخانه ارائه می شود . این کارخانه فروش حضوری و فروش اینترنتی فرش های 700 شانه را برای تمامی هموطنان عزیز قرار داده است .
در خرید حضوری مشتریان می توانند با مراجعه به کارخانه از برخی از طرح ها و رنگ های موجود در کارخانه دیدن کنند ولی با توجه به متنوع بودن طرح های قالی های 700 شانه و با توجه به اینکه امکان موجود بودن تمامی طرح ها در کارخانه امکان پذیر نیست ، مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت فرش کاشان ، تمامی طرح ها و نگاره ها را در کوتاه ترین زمان ممکن ببینند و نسبت به سفارش آن ها اقدام کنند . خرید اینترنتی باصرفه ترین نوع خرید از لحاظ وقت و هزینه است و مشتریان آنلاین می توانند از ارسال رایگان فرش کاشان نیز بهره مند شوند ولی چه بسا افرادی هستند که به خرید های اینترنتی اعتمادی ندارند . پیشنهاد فروشگاه فرش کاشان به این عزیزان این است که برای دیدن تمامی طرح ها به وب سایت فرش کاشان مراجعه کنند و سپس با مدیر فروش کارخانه تماس گرفته و نام طرح و رنگ مورد نظر خود را اعلام کنند و برای دیدن آن طرح از نزدیک وبه صورت حضوری به کارخانه اقدام کنند .
کارخانه فرش کاشان ، اقدام تولید فرش های 700 شانه 12 متری ، 9 متری و 6 متری و حتی فرش های بزرگ پارچه 700 شانه و قالیچه ها را دارد . سایزهای درخواستی مشتریان و سایز های نامتقارن نیز در به صورت 700 شانه تراکم 2550 نیز به صورت جفت تولید می شود .
تمامی فرش های هفتصد شانه کاشان با قیمت مناسب و با ضمانت نامه کتبی ، بیمه نامه و گارانتی به فروش می رسد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  شیرینگ فرش
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه